• Tel: +48 781 627 888
  • Email: kfprojekty@gmail.com
  • Godziny pracy: 10:00-18:00

Studio

mgr inż. arch. Katarzyna Fatalska


Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunkach: architektura i urbanistyka oraz grafika komputerowa i techniki multimedialne. Projektowaniem zajmuję się od 2010 roku. Doświadczenie zdobywałam w polskich oraz zagranicznych pracowniach architektonicznych. Zakres mojej praktyki zawodowej obejmował  architekturę mieszkalną oraz usługową (hotele, restauracje, sklepy), jednak szczególnie polubiłam projektowanie wnętrz domów i mieszkań.

To właśnie z domem kojarzymy ciepło, bezpieczeństwo i spokój, które każdy chciałby poczuć. Ważne aby dodatkowo było to w pięknej i indywidualnej oprawie. Dlatego też każdy projekt analizuję osobno i dostosowuję do potrzeb klienta. Nie narzucam własnej estetyki, jedynie podpowiadam co może dobrze wyglądać. Niezależnie od budżetu staram się wydobyć z każdego wnętrza to co najlepsze. Osobiście lubię styl eklektyczny z wykorzystaniem naturalnych materiałów, łącząc nowe wzornictwo z tym dawnym i klasycznym. Swoją pasję do projektowania wciąż poszerzam uczęszczając na kursy i szkolenia.

Oprócz typowej formy projektowania wnętrz zajmuję się home stagingiem oraz odnową mebli. Obok architektury lubię też podróże i fotografię. Poznawanie nowych kultur pozwala na odkrywanie nowych inspiracji, które chętnie przemycam do koncepcji wnętrz.

KF Studio jest moją autorską pracownią projektową zlokalizowaną w Łodzi, gdzie zrealizowałam większość projektów. Praca na odległość nie jest jednak dla mnie problemem. Do tej pory wykonywałam również projekty dla inwestycji znajdujących się w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Specjalizuję się w projektowaniu i architekturze wnętrz mieszkalnych. Zrozumienie i interpretacja estetyki i życiowych potrzeb moich klientów jest podstawą mojej pracy. Każdy projekt wnętrz opracowuje indywidualnie i ze szczególną uwagą na detale. Zapraszam do współpracy!