• Tel: +48 781 627 888
  • Email: kfprojekty@gmail.com
  • Godziny pracy: 10:00-18:00

Projektowanie Wnętrz

W ramach projektowania wnętrz oferuję szeroki zakres usług. Każda aranżacja jest indywidualna, wysokiej jakości i dopasowana do oczekiwań moich klientów. Najczęściej wykonuję projekty dla całych mieszkań lub domów, jednak w razie potrzeby mogę wykonać kompleksowy projekt dla wybranych pomieszczeń.

Projekt kompleksowy obejmuje pełen zakres realizacji projektu wnętrza – od pomysłu poprzez wykonanie rysunków technicznych, pomoc w zakupach i znalezieniu wykonawców aż do nadzoru autorskiego na budowie.

Dlaczego warto zdecydować się na projekt wnętrz?

Decyzja na współpracę z projektantem wnętrz ma wiele korzyści. Kompleksowa obsługa projektowa pozwala znacząco ograniczyć Twoje zaangażowanie w proces realizacji wymarzonego wnętrza. Jako projektant, zagospodarowuję przestrzeń tak aby była najbardziej funkcjonalna i ergonomiczna. Podpowiem Ci jakiej wysokości powinny być np. blaty kuchenne albo jak rozwiązać problem z mała powierzchnią czy też nawet jak zagospodarować garderobę lub pomieszczenie gospodarcze aby panował tam porządek. Zaproponuję Ci rozwiązania o jakich najprawdopodobniej  sam nie pomyślałbyś. Urządzone wnętrze będzie dodatkowo ponadczasowe.

Na pewno cała nieruchomość zyska również na wartości. Podczas pracy nad projektem pracuję wg ustalonego budżetu. Nadzoruję też nad poprawnością wykonania projektu. Dzięki temu można uniknąć pomyłek realizacyjnych wynikających z wyboru niesprawdzonych podwykonawców lub oszczędzaniu na nieodpowiednich rzeczach. Wybieram materiały wykończeniowe oraz pomagam w uzyskaniu zniżek. Oprócz tego jeśli podejmiemy współpracę odpowiednio wcześniej, można wprowadzić zmiany lokatorskie w mieszkaniach w stanie deweloperskim. Wszystko to sprawia, że możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a także wiele stresu.